MATEMATYKA   39. EDYCJA

 

Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkół oraz Nauczyciele Matematycy!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji uczestnictwa w testach OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS-MATEMATYKA.
Aby pobudzić i uaktywnić uczniów w tym zakresie, chcielibyśmy zaprosić Państwa do sprawdzonej formy testów, która po przez ducha olimpijskiej rywalizacji stanie się sposobem podnoszenia matematycznych umiejętności uczniów w Waszych szkołach.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA

zgłoszenia do 6 marca 2024 roku.

Formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronie internetowej www.archimedesplus.pl .

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku, o godzinie 10.00 w Państwa szkole. Testy są przygotowane w ten sposób, aby uczeń bez pośpiechu mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 45 minut. Test powinien zakończyć się o godzinie 11.00. 

Uwaga:
W czasie testu nie wolno używać kalkulatorów. Karty odpowiedzi należy wypełnić czarnym lub ciemnoniebieskim długopisem.

Po zebraniu wypełnionych kart odpowiedzi należy je przeliczyć i wypełnić miejsca na załączonej kopercie zwrotnej. Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zakupi wydawnictwo „Przystanek Alaska” w cenie 10,00 zł. Nauczyciel zgłaszający szkołę do udziału w konkursie może odliczyć od łącznej kwoty 10 zł (koszt wpłaty na konto, koszt odesłania kart odpowiedzi). Szkoły, które zgłaszają powyżej 100 uczestników, mogą odliczyć od łącznej kwoty 15 zł. Szkolny organizator konkursu powinien przekazać zebrane pieniądze do 10 kwietnia 2024 roku na konto:

AMERMEDIA SP. Z O.O.
76-200 Słupsk, ul. Św. Klary z Asyżu 13

mBank SA O. Korporacyjny Poznań
82 1140 1124 0000 5477 6900 1006

Pamiętajcie Państwo, w tym konkursie nie ma przegranych jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów. Przygotowanie do niego i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom wiedzy uczniów.